Sečteno-podtrženo...

Drazí posluchači!

08.07.2019 10:47
Jaro je v plném proudu, ptáci zpívají a jelikož my též rádi zpíváme, pracujeme na dalším repertoáru.
Přestože má naše kapela maličkou technologickou pausu, od léta již budeme v plném nasazení.
 
Přejeme Vám všem veselé Velikonoce!
Vaše ČM

 

Ve vánoční čas, ať je déšť či mráz...!!

24.12.2018 17:38
Milí Čárymárovníci!
 
Děkujeme za pohodovou a příjemnou atmosféru na náměstí Republiky. Náramně jsme si to na vánočních trzích užili. Sice nás zábli prsty, ale ty si dnes zahřejeme v Acw saloonu od 20 hodin, kam Vás srdečně zveme na benefiční akci s názvem Vánoce po pejsky. Je to pro dobrou věc. Náš poslední koncert v tomto roce. 
Tak jen přijďte! ;o)

Těšíme se na Vás!
Vaše ČM

 

Tak to vidíte!!

03.12.2018 09:48

Co se stane, když můžete skloubit muziku s prací a ještě si u toho s radostí zazpívat?
Ano, to je on... náš první klip!


Srdečně Vás zveme již tuto sobotu 20. října od 15:15 do lomnické Orlovny, kde se bude konat náš koncert. V příjemném prostředí, pro báječné posluchače zahrajeme s radostí. Zveme srdečně všechny,kteří si chtějí poslechnout pohodový folk a třeba si i zazpívat. Po koncertě bude následovat posezení a zpívaná.

Těšit  na Vás bude kapela ČM!

 

Tak jste to viděli!!!

17.10.2018 21:29

Ve čtvrtek 13. září v podvečer se uskutečnilo slavnostní uvedení našeho nového klipu. Milým a vzácným hostem večera byl Béďa Šedifka Röhrich z osady Komárů, který svými písničkami a jejich krásnými texty, které psal sám život, podtrhl již tak slavnostní atmosféru koncertu. Chceme všem poděkovat za neskutečnou náladu a báječnou pohodu, která šla napříč celým setkáním. Odpovědí na to, zda-li se klip líbil, budiž nám jeho několikeré opakování.

Jelikož byl vznesen dotaz na umístění klipu na internetu, nebojte, hned jak to bude možné, včas Vás o jeho možnosti online shlédnutí informujeme.

Záznamy: 5 - 8 ze 85
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>