Sečteno-podtrženo...

Do podzimu rovnýma nohama

09.12.2017 15:22

Milí Čárymárovníci!

Léto se nám přehouplo přímo do podzimního počasí nějak moc rychle a teď nezbývá než očekávat Babí léto.
Letošní rok byl opravdu plodný, co se týče nejen nových písní, událostí v kapele, ale i radostí v zákulisí kapely. Naše krásné zpěvačky Janička a Týna se nám vdaly a návíc tu máme nového muzikanta. Kapela Čáry Máry jim přeje na nové cestě životem spoustu lásky, štěstí, zdraví a vůbec jen to nejlepšejší, hodně radostí a smíchu v každém dni.

 
Rádi bychom poděkovali za přízeň a všímavost posluchačům, jež nás přišli podpořit na Bolevecké vinobraní. Jelikož skutečně systém ČM napadly viry, museli jsme zaimprovizovat a přizvali jsme na pomoc našeho kamaráda, novomanžela naší Týny z Tejna Filipa Vrbu. Tímto mu ze srdce děkujeme za soukapelnění.
Následujícím hudebním setkáním bude koncert v plzeňském Hifi Clubu na náměstí Republiky. Kapela 4zdi přijala naše pozvání a společně s námi Vám zahraje ve čtvrtek 5. řijna od 20 hodin
.

Přijede až z Pejhřimova. Členové kapely jsou báječní, jsou hraví a jejich jména zní: Hynek Pavlů, Petr Sejk, Zuzka Žižáková a Dan Edr.


Těšte se tak jako my!

Vaše ČM

Do podzimu s umytýma nohama

24.09.2017 19:06

K podzimu ale patří také pouštění draka, burčák a vinobraní, proto Vás zveme tuto sobotu 23.9.2017 na Boleveckou náves, na selský dvůr U Matoušů. Od 9 hodin tam bude probíhat vinobraní. Kromě nezbytného vína a burčáku budou k mání sýry a uzené dobroty od farmářů a různé rukodělné výrobky. K dobré atmosféře přispěje cimbálová muzika, Culinka zabaví děti a bude i country a folk.
My Vám zahrajeme od 17 hodin.

Toto letí!

21.09.2017 08:49
Už tady zase máme ten pohodový čas akcí pod otevřeným nebem. Nastala doba festivalů a venkovního hraní, což nás velmi baví. A těšíme se na setkání s vámi na některých z nich. Mezi nimi například Anenská pouť v Horšovském Týně, VIII. ročník Mraufestu v Pejhřimově, Šídlovák Oupn Ér a další různé přijemnosti. O všem vás budeme včas informovat.
Přejeme vám krásné léto a příjemný poslech.
 
Těšíme se na Vás!
Vaše ČM

Dávka jarního folku!

30.06.2017 22:12

Ještě nedávno se někteří silničáři těšili na krásnou ladovskou zimu a už se opět blíží Velikonoce. Ovšem ještě předtím, než vyrazíte do ulic s velikonoční pomlázkou, nebo se svými přáteli na celodenní degustaci, přijměte pozvání na plzeňské náměstí Republiky na tradiční Velikonoční trhy, kde Vám zahrajeme v neděli 9. dubna od 14, 15 a 16 hodin.
Dále ve čtvrtek 13. dubna nám přijďte pomoci čarovat do oblíbeného plzeňského Hifi Clubu, taktéž na náměstí Republiky. Pozvání přijali naši pohodoví kamarádi z Krušných hor, příjemní a výborní muzikanti, jež si říkají Stráníci.
Verunka a Luboš Stráníkovi společně s kapelou Čáry Máry se na Vás budou těšit od 19:30.

Vaše ČM

Záznamy: 17 - 20 ze 85
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>