Sečteno-podtrženo...

Přejeme krásné jaro!!

10.05.2018 18:35

Asi jsme to s tím čarováním přehnali a skok rovnýma nohama do letního počasí překvapil nejednoho z nás. To ale nevadí, usilovně pracujeme na nových písničkách a překvapeních se zmrzlinou v ruce a s pocitem, že až si spolu brzy zazpíváme, bude to stát za to.
Užijte si krásné počasí a už teď se na Vás těšíme.

Vaše ČM

Veeeseeelééé Velikonoce!!

24.04.2018 23:45

Jednou za čas můžeme čarovat, koneckonců jsme Čáry Máry, a tak Vám konečně posíláme JARO!!!!!!! Od zítřka až do léta spoustu sluníčka a pohody! Přejeme Vám všem krásné zajíčkové Velikonoce a děkujeme za to, že nás máte rádi a podporujete nás! My jsme také rádi, že Vás máme! A nezapomeňte holky pořádně vyšupat!!
Vaše ČM

 

Ahoj kamarádi!

01.04.2018 23:11

Čtvrteční koncert v Hifi Clubu s názvem Málem jarní čarování opravdu předvěstil, že jaro je sice za humny, ale musí překročit devatero potůčků, vypít devatero piv a přečkat devatero rozmarů zimy.
No a my jsme se přesvědčili o známém rozdílu mezi popovým a folkovým muzikantem: toho prvého znají všichni jménem, ten druhý zná jménem všechny v publiku. Báječná atmosféra večera byla okořeněna naprosto uchvancancujícím výkonem dua VRB&vrb, tedy otce a syna Vrbových. Interpretace písniček, které leckteří znali ještě z gramofonových desek nám připomněla nejen to, že hudba je nejlepší lék na trudomyslnost, ale také, že nejkrásnějším hudebním nástrojem je lidský hlas.
Děkujeme za báječný dvojkoncert.
Kapela Čáry Máry se na Vás bude těšit při setkání na Pohádkových Velikonocích v areálu zámku Krásný Dvůr v sobotu 31. března od 10 a 14 hodin. Více na www.zamek-krasnydvur.cz
Přijďte pobejt!
Vaše ČM

 

Ahoj kamarádi!

18.03.2018 17:13

Dny se pěkně prodlužují a přestože ještě někteří z nás doufají v echt ladovskou zimu, nezadržitelně se k nám blíží jaro.
I my se pomalu probouzíme ze zimního polospánku a chystáme se na nová, nejen hudební setkání s Vámi všemi v sezóně 2018.
První příležitostí si s námi zazpívat budete mít ve čtvrtek 15.3. v Hifi Clubu v Plzni. Našimi hosty budou otec a syn Vrbovi - vynikající to muzikantí.
Jistě to pro nás všechny bude neobyčejný zážitek.

Poslední březnový den se uskuteční v nádherném prostředí zámku Krásný Dvůr Pohádkové Velikonoce.
Krom vystoupení žáků ZUŠ Podbořany na Vás bude čekat pohádkové divadelní představení a také se můžete těšit na tradiční jarmark, komentované pohádkové prohlídky, soutěže a výtvarné dílny.
Čáry Máry Vám zahrají od 10 a od 14 hodin.

Těšíme se na Vás!
Vaše ČM

Záznamy: 13 - 16 ze 86
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>