Sečteno-podtrženo...

Ve vánoční čas, ať je déšť či mráz...!!

24.12.2018 17:38
Milí Čárymárovníci!
 
Děkujeme za pohodovou a příjemnou atmosféru na náměstí Republiky. Náramně jsme si to na vánočních trzích užili. Sice nás zábli prsty, ale ty si dnes zahřejeme v Acw saloonu od 20 hodin, kam Vás srdečně zveme na benefiční akci s názvem Vánoce po pejsky. Je to pro dobrou věc. Náš poslední koncert v tomto roce. 
Tak jen přijďte! ;o)

Těšíme se na Vás!
Vaše ČM

 

Tak to vidíte!!

03.12.2018 09:48

Co se stane, když můžete skloubit muziku s prací a ještě si u toho s radostí zazpívat?
Ano, to je on... náš první klip!


Srdečně Vás zveme již tuto sobotu 20. října od 15:15 do lomnické Orlovny, kde se bude konat náš koncert. V příjemném prostředí, pro báječné posluchače zahrajeme s radostí. Zveme srdečně všechny,kteří si chtějí poslechnout pohodový folk a třeba si i zazpívat. Po koncertě bude následovat posezení a zpívaná.

Těšit  na Vás bude kapela ČM!

 

Tak jste to viděli!!!

17.10.2018 21:29

Ve čtvrtek 13. září v podvečer se uskutečnilo slavnostní uvedení našeho nového klipu. Milým a vzácným hostem večera byl Béďa Šedifka Röhrich z osady Komárů, který svými písničkami a jejich krásnými texty, které psal sám život, podtrhl již tak slavnostní atmosféru koncertu. Chceme všem poděkovat za neskutečnou náladu a báječnou pohodu, která šla napříč celým setkáním. Odpovědí na to, zda-li se klip líbil, budiž nám jeho několikeré opakování.

Jelikož byl vznesen dotaz na umístění klipu na internetu, nebojte, hned jak to bude možné, včas Vás o jeho možnosti online shlédnutí informujeme.

A máme tu nové hlasování...!

16.09.2018 09:03

Po prázdninách bylo opět spuštěno nové kolo Folkparády Českého Rozhlasu. Děkujeme, že jste nám zachovali přízeň a díky Vám jsme na krásném 7. místě.
Zůstaňte s námi a my budeme pro Vás hrát v Českém Rozhlasu dál!
SMS pro tento týden ve formě: FOLK 7 (FOLK mezera 7) na číslo 900 11 03. Hlasovat můžete do středeční půlnoci! 
MOC DĚKUJEME!!

Více najdete zde:
https://www.rozhlas.cz/kraje/folkparada

Nejen tuto krásnou květinu jsme dostali na zámku Chanovice, kde jsme měli tu čest si zahrát. Krásné prostředí a milé přivítání pak dokreslilo báječnou atmosférou publikum a my jim za to děkujeme.
Tento koncert byl zároveň prvním oficiálním koncertem ve čtyřtaktém složení. Rádi bychom tímto poděkovali naší Vaší Janě Shejbalové za spolupráci, za společné roky hraní, za společné zážitky i sdílení muzikantského nadšení a také za přátelství, které byť se rozcházejí naše společné cesty v kapele Čáry Máry, určitě přetrvá navěky.
Děkujeme!!A co nás čeká dál? 
Již tento čtvrtek pro Vás máme pozvánku do ACW Saloonu na hudební večer s přízviskem "Naše poprvé".
Ano, máme pro Vás překvapení v podobě nově natočeného klipu, který Vám samozřejmě promítneme. Vzácným hostem večera bude Béďa Šedifka Röhrich.
Jak natáčení klipu dopadlo a k jaké písničce patří se přijďte podívat a poslechnout si ve čtvrtek 13. září od 20 hodin do Kollárovky.

Těšíme se na Vás!
Vaše ČM

 

Záznamy: 1 - 4 ze 80
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>