Sečteno-podtrženo...

Pojďte s námi do toho...!

30.05.2018 07:07

Vážení a milí Čárymárovnící.
Jistě Vám neuniklo, že jsme se přihlásili do soutěže jež se zove Houpací Kůň. Soutěž probíhá v rámci nejen hudebního festivalu >Okolo Třeboně<. Nejprve jsme se prokousali sítem výběru pořadatelského a postoupili do semifinále. Do finále pak postoupilo >6 statečných< a abychom se mohli přidat a doplnit řady finalistů do výsledného magického čísla 7, rádi bychom Vás poprosili o podporu.
Informace o vyhlášení soutěže naleznete zde, nebo lépe řečeno >zde<.

My nyní pouze citujeme: 
''V pravidlech Houpacího koně stojí psáno: „Sedmý finalista bude ve dnech 1. 5. 2018 až 31. 5. 2018 vybrán všeobecným hlasováním veřejnosti. Výběr bude možný ze všech účastníků soutěže, kteří zbudou potom, co doporučovatelská porota určí svých šest finalistů. Každý účastník hlasování veřejnosti bude disponovat třemi rovnocennými body, které bude povinen rozdělit třem soutěžícím formacím. Hlasování toho, kdo rozdělí méně nebo více bodů hlasovací systém nepřijme.“ a my k tomu dopňujeme, že:

* všechny účastníky HK 2018, pro které lze hlasovat, najdete na www.okolotrebone.cz/houpaci-kun/rocnik-2018 hned pod finalisty;
* způsob hlasování pro toho kterého semifinalistu se dozvíte po rozmyšnutí jeho profilu z červeného políčka v pravém horním rohu jeho stránky;
* sms hlasování probíhá za standardní cenu vašeho tarifu.
Za podporu, kterou dáte svým třem favoritům, vám děkujeme!'' 
konec citátu.....

At' už se rozhodnete jakkoliv, jsme rádi, že jste s námi!

Vaše ČM

 

Přejeme krásné jaro!!

10.05.2018 18:35

Asi jsme to s tím čarováním přehnali a skok rovnýma nohama do letního počasí překvapil nejednoho z nás. To ale nevadí, usilovně pracujeme na nových písničkách a překvapeních se zmrzlinou v ruce a s pocitem, že až si spolu brzy zazpíváme, bude to stát za to.
Užijte si krásné počasí a už teď se na Vás těšíme.

Vaše ČM

Veeeseeelééé Velikonoce!!

24.04.2018 23:45

Jednou za čas můžeme čarovat, koneckonců jsme Čáry Máry, a tak Vám konečně posíláme JARO!!!!!!! Od zítřka až do léta spoustu sluníčka a pohody! Přejeme Vám všem krásné zajíčkové Velikonoce a děkujeme za to, že nás máte rádi a podporujete nás! My jsme také rádi, že Vás máme! A nezapomeňte holky pořádně vyšupat!!
Vaše ČM

 

Ahoj kamarádi!

01.04.2018 23:11

Čtvrteční koncert v Hifi Clubu s názvem Málem jarní čarování opravdu předvěstil, že jaro je sice za humny, ale musí překročit devatero potůčků, vypít devatero piv a přečkat devatero rozmarů zimy.
No a my jsme se přesvědčili o známém rozdílu mezi popovým a folkovým muzikantem: toho prvého znají všichni jménem, ten druhý zná jménem všechny v publiku. Báječná atmosféra večera byla okořeněna naprosto uchvancancujícím výkonem dua VRB&vrb, tedy otce a syna Vrbových. Interpretace písniček, které leckteří znali ještě z gramofonových desek nám připomněla nejen to, že hudba je nejlepší lék na trudomyslnost, ale také, že nejkrásnějším hudebním nástrojem je lidský hlas.
Děkujeme za báječný dvojkoncert.
Kapela Čáry Máry se na Vás bude těšit při setkání na Pohádkových Velikonocích v areálu zámku Krásný Dvůr v sobotu 31. března od 10 a 14 hodin. Více na www.zamek-krasnydvur.cz
Přijďte pobejt!
Vaše ČM

 

Záznamy: 1 - 4 ze 75
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>