Sečteno-podtrženo...

Do podzimu s umytýma nohama

24.09.2017 19:06

K podzimu ale patří také pouštění draka, burčák a vinobraní, proto Vás zveme tuto sobotu 23.9.2017 na Boleveckou náves, na selský dvůr U Matoušů. Od 9 hodin tam bude probíhat vinobraní. Kromě nezbytného vína a burčáku budou k mání sýry a uzené dobroty od farmářů a různé rukodělné výrobky. K dobré atmosféře přispěje cimbálová muzika, Culinka zabaví děti a bude i country a folk.
My Vám zahrajeme od 17 hodin.

Toto letí!

21.09.2017 08:49
Už tady zase máme ten pohodový čas akcí pod otevřeným nebem. Nastala doba festivalů a venkovního hraní, což nás velmi baví. A těšíme se na setkání s vámi na některých z nich. Mezi nimi například Anenská pouť v Horšovském Týně, VIII. ročník Mraufestu v Pejhřimově, Šídlovák Oupn Ér a další různé přijemnosti. O všem vás budeme včas informovat.
Přejeme vám krásné léto a příjemný poslech.
 
Těšíme se na Vás!
Vaše ČM

Dávka jarního folku!

30.06.2017 22:12

Ještě nedávno se někteří silničáři těšili na krásnou ladovskou zimu a už se opět blíží Velikonoce. Ovšem ještě předtím, než vyrazíte do ulic s velikonoční pomlázkou, nebo se svými přáteli na celodenní degustaci, přijměte pozvání na plzeňské náměstí Republiky na tradiční Velikonoční trhy, kde Vám zahrajeme v neděli 9. dubna od 14, 15 a 16 hodin.
Dále ve čtvrtek 13. dubna nám přijďte pomoci čarovat do oblíbeného plzeňského Hifi Clubu, taktéž na náměstí Republiky. Pozvání přijali naši pohodoví kamarádi z Krušných hor, příjemní a výborní muzikanti, jež si říkají Stráníci.
Verunka a Luboš Stráníkovi společně s kapelou Čáry Máry se na Vás budou těšit od 19:30.

Vaše ČM

Tak do nového roku...

10.03.2017 15:49

...přejeme jen to nejlepší, co se tak může přát. Hodně všeho dobrýho, málo toho špatnýho, plno zdraví, ranec štěstí, moře lásky a hlavně kolem sebe spoustu kvalitních přátel a kamarádů.

Děkujeme za to, že nás posloucháte, že nám fandíte, protože my Vám taky moc fandíme.
A už teď se na Vás moc těšíme!

Vaši naši ČM 

Záznamy: 1 - 4 ze 68
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>